Szeptemberi Okos Kutya tanfolyam

  • Hétvégén induló Okos kutya tanfolyam szeptember 08. 12:30 (vasárnap)

Az oktatás kis létszámú csoportokban zajlik. A tanfolyam végén 2 versenyt tartunk.  A foglalkozásokat vasárnap délutánonként tartjuk. A tanfolyam időtartama 8 hét, alkalmanként 1,5 óra. A tanfolyam részvételi díja 60.000,- ft. Mivel a tanfolyam anyaga egymásra épül, ezért pótlása nincs lehetőség.

Jelentkezés:
Jelentkezni a regisztrációs lap kitöltésével lehet.  >>>Regisztrációs lap itt elérhető>>> A csoportok létszáma korlátozott! A kérdőív kitöltésével a jelentkezést elfogadtuk. A kezdéssel kapcsolatos információs levelet legkésőbb a tanfolyam kezdése elötti héten megküldjük.

A tanfolyam előfeltétele Városi Kutya Tanfolyam elvégzése. Más iskolai végzettséget nem tudunk elfogadni az eltérő tanítási módszer miatt.

További részletek itt:  https://varosikutyaiskola.hu/tanfolyamok/okos-kutya-tanfolyam/

Helyszín: Budapest XI. kerület Savoya park (1116 Budapest, Kőtár út)

Egyéb kérdés esetén elérhetőek vagyunk telefonon a +36 30 9215 773, illetve e-mailon a info@varosikutyaiskola.hu  címen.