Szeptemberben induló Városi Kutya tanfolyam

  • Hétvégén induló Városi kutya tanfolyam: szeptember 07. 11:00 (szombat-vasárnap)
  • Hétköznap induló Városi kutya tanfolyam: szeptember 10. 17:30 (kedd-csütörtök)

A tanfolyam végén háziversenyt tartunk. A tanfolyam időtartama 8 hét, 16 alkalom. A tanfolyam részvételi díja 60.000,- ft, amely két részletben fizetendő: a díj első fele (30.000,- ft) a tanfolyam indulásakor, a második fele (30.000,- ft) a tanfolyam 3. hete után, amennyiben a gazda elégedett szolgáltatásunkkal. 

Jelentkezés:
Jelentkezni a regisztrációs lap kitöltésével lehet.  >>>Regisztrációs lap itt elérhető>>> A csoportok létszáma korlátozott! A kérdőív kitöltésével a jelentkezést elfogadtuk. A kezdéssel kapcsolatos információs levelet legkésőbb a tanfolyam kezdése előtti héten megküldjük.

További részletek itt: https://varosikutyaiskola.hu/tanfolyamok/varosi-kutya-tanfolyam/

Helyszín: Budapest XI. kerület Savoya park (1116 Budapest, Kőtár út)

Egyéb kérdés esetén elérhetőek vagyunk telefonon a +36 30 9215 773, illetve e-mailon a info@varosikutyaiskola.hu  címen.