Újra kötelező a maszk az iskolán

A 464/2020 (X. 22) Kormányrendelet alapján ismét kötelező a maszkhasználat az iskolán. A rendelet értelmében a maszkot a sportolóknak (aki a kutyával foglalkozik), a foglalkozást tartóknak és azok segítőinek nem kell viselni, de mindeki másnak (kisérők) igen. Én sem örülök ennek, de kérek mindenki, hogy a problémák elkerülése érdekében tartsák be az új szabályt az iskola teljes területén. Köszönöm!

UPDATE

Mivel egyre több a megbetegedés, ezért szeretném kérni, hogy mindenki, aki a sulira jön fontolja meg a maszkviselést (én viselni fogom) illetve a kisérők (akik nem foglalkoznak a kutyával aktívan) minden esetben viseljék a maszkot a foglalkozások során. Ezen felül kérek mindenkit, hogy ügyeljen a 1,5 méteres védőtávolság megtartására a foglalkozások közben. Vigyázzunk egymásra! Köszönöm!