Ünnepi időbeosztás az iskolán

Nem tudom tudjátok-e, de közeledik a Karácsony és az év vége:) A sulin ilyenkor mi is téli szünetet tartunk, így érdemes elolvasni az időbeosztás, nehogy valaki potyára jöjjön le a suliban.

Az év vége a következők szerint alakul

• December 22 – Alap- és középfokú vizsga. Ezen a napon a többi foglalkozás (szocializáció, futtató, kutyaovi) elmarad.
  • Az iskolán tervezünk egy kis rendrakást December 27-én 9:00 órától, ami kutya nélküli foglalkozás, de ha már együtt vagyunk akkor eszegetünk iszogatunk kicsit. Ha valakinek van kedve csatlakozni akkor örömmel várjuk. Végre felállítjuk, a klubházat (remélem) illetve összeszedjük a szemetet, rendbe tesszük a kerítést, stb.
  • Téli szünet December 23 –  Január 10 között
  • Első tanítási nap 2014 Január 11. Ezen a napon indul az új alap- és középfokú tanfolyam.

Addig is Kellemes Karácsony és Boldog Új Évet kívánunk mindenkinek!