PhDog tanfolyam

Azt hittük, hogy elég lesz a tanulóknak a haladó tanfolyam, de igény volt arra, hogy még többet tanítsunk a gazdáknak és a kutyáiknak. Ezért elindítottuk a PhD tanfolyamot, ami lényegében már a a kutyázás felsőbb szintű feladatait segít elsajátítani. Az oktatási anyagban főképp olyan engedelmes feladatok szerepelnek, amik pl a Rally Obedience vagy az Obedience versenyek feladatai. Ilyen például a hosszabb tolatás, target, akadály, távolság kontoll, csoportos munka zavaró körülmények között. Ezek mellett kitérünk olyan – a napi életben hasznos – dolgokra is, mint a koncentráció, hátsó láb használat, jutalmazási módok és ráerősítés.

Előfeltétel

Okos Kutya tanfolyam elvégzése. Más iskolai végzettséget nem tudunk elfogadni az eltérő tanítási módszer miatt.

PhD tanfolyam

A 7 hetes tanfolyam alatt nem titkolt célunk, hogy kedvet csináljunk a kutyával való további foglalkozásokhoz és stabil alapot biztosítson bármilyen kutyás sporthoz

Tematika:

• koncentráció
  • jutalmazási módok
  • távoli munka erősítése
  • akadály használat
  • ráerősítés
  • tudatos hátsó láb használat
  • engedelmes munka zavarással
  • Hagyd! vezényszó

Az oktatás kis létszámú csoportokban zajlik. A tanfolyamot egy izgalmas versennyel zárjuk.

Tanfolyam időpontja:
A tanfolyam időtartama 7 hét, alkalmanként 1 óra. A tanfolyam részvételi díja 50.000,- ft.