Szeptemberi PHDog tanfolyam

  • Hétvégén induló PhDog tanfolyam szeptember 19. 14:15 (vasárnap)

Az oktatás kis létszámú csoportokban zajlik. A tanfolyam végén versenyt tartunk.  A foglalkozásokat szerda délutánonként tartjuk. A tanfolyam időtartama 7 hét, alkalmanként 1 óra. A tanfolyam részvételi díja 40.000,- ft. Mivel a tanfolyam anyaga egymásra épül, ezért pótlása nincs lehetőség.

Jelentkezés:
Jelentkezni a regisztrációs lap kitöltésével lehet.  >>>Regisztrációs lap itt elérhető>>> A csoportok létszáma korlátozott! A kérdőív kitöltésével a jelentkezést elfogadtuk. A kezdéssel kapcsolatos információs levelet legkésőbb a tanfolyam kezdése elötti héten megküldjük.

A tanfolyam előfeltétele az Okos Kutya Tanfolyam elvégzése. Más iskolai végzettséget nem tudunk elfogadni az eltérő tanítási módszer miatt.

További részletek itt:  http://varosikutyaiskola.hu/tanfolyamok/phdog-tanfolyam/

Helyszín: Budapest XI. kerület Savoya park (1116 Budapest, Kőtár út)

Egyéb kérdés esetén elérhetőek vagyunk telefonon a +36 30 9215 773, illetve e-mailon a info@varosikutyaiskola.hu  címen.