Rally Obedience Kezdő Tanfolyam

Március 24-i kezdettel 6 alkalmas rally obedience tanfolyamot indítunk. A tanfolyam célja, megismertetni a gazdákat ezzel a sporttal és az ezzel kapcsolatos alap tudás elsajátítása. A tanfolyam egy alkalom elméletből és 5 alkalom gyakorlatból áll. A gyakorlati idő első felében külön-külön megtanulják a kutyák és gazdák az akadályokat, míg a második felében a versenyhez hasonló pályán kell teljesíteniük a párosoknak.

A tanfolyam a következő napokon lesz megtartva 13:00-14:30 között:

  • március 24.
  • március 31.
  • április 7.
  • április 14
  • április 28
  • május 5.

A tanfolyamhoz alapfokú végzettség vagy alap engedelmes tudás ajánlott. A tanfolyamon jól szocializált kutyákkal lehet részt venni.

A tanfolyam díja: 20.000 forint, melyet az első tanfolyami alkalommal, egy összegben kell megfizetni.

A tanfolyam létszáma korlátozott és csak megfelelő létszám esetén indul.

Tanfolyamvezető: Bartha Nóra

Jelentkezni az alábbi linken lehet: https://goo.gl/forms/48wo7s26VtxVzedm1