Márciusban induló tanfolyamok

Márciusban induló tanfolyamok

  • Alapfokú tanfolyam hétvége: március 9. 10:00
  • Alapfokú tanfolyam hétköznap: március 12. 17:30
  • Középfokú tanfolyam hétvége: március 9. 12:00

Jelentkezni telefonon a +36 30 9215773, illetve e-mailon a peter@kutyaiskola.eu címen, vagy a kapcsolatoknál az üzenetküldés kitöltésével lehet. A csoportok létszáma korlátozott!

Hétvégi tanfolyam:
Az oktatás kis létszámú csoportokban zajlik. A tanfolyam végén vizsgát tartunk.
A foglalkozásokat szombaton és vasárnap tartjuk. A tanfolyam részvételi díja 43.000,- ft, amely két részletben fizetendő: a díj első fele (23.000,- ft) a tanfolyam indulásakor, a második fele (20.000,- ft) a tanfolyam 3. hete után, amennyiben a gazda elégedett szolgáltatásunkkal.

Hétköznapi tanfolyam:
Az oktatás kis létszámú csoportokban zajlik. A tanfolyam végén vizsgát tartunk.
A foglalkozásokat keddenn és csütörtökön tartjuk. A tanfolyam részvételi díja 45.000,- ft, amely két részletben fizetendő: a díj első fele (25.000,- ft) a tanfolyam indulásakor, a második fele (20.000,- ft) a tanfolyam 4. hete után, amennyiben a gazda elégedett szolgáltatásunkkal.

További részletek itt: http://ujbuda.kutyaiskola.eu/about/testimonials/

Vélemény, hozzászólás?