Márciusban induló tanfolyamok

Márciusban induló tanfolyamok

  • Hétvégén induló Városi kutya tanfolyam: március 14. 10:30 (szombat-vasárnap)
  • Hétköznap induló Városi kutya tanfolyam: március 17. 17:30 (kedd-csütörtök)

Az oktatás kis létszámú csoportokban zajlik. A tanfolyam végén vizsgát tartunk.A foglalkozásokat szombaton és vasárnap tartjuk. A tanfolyam részvételi díja 40.000,- ft, amely két részletben fizetendő: a díj első fele (20.000,- ft) a tanfolyam indulásakor, a második fele (20.000,- ft) a tanfolyam 3. hete után, amennyiben a gazda elégedett szolgáltatásunkkal. Újrakezdőknek (akik valami oknál fogva egyszer már elkezdték, de abbahagyták a tanfolyamot):Az elmaradt részlet megfizetése plusz 5000 forint újrakezdési díj.

Jelentkezés:
Jelentkezni a regisztrációs lap kitöltésével lehet.  >>>Regisztrációs lap itt elérhető>>> A csoportok létszáma korlátozott! A kérdőív kitöltésével a jelentkezést elfogadtuk. A kezdéssel kapcsolatos információs levelet legkésőbb a tanfolyam kezdése elötti héten megküldjük.

További részletek itt: http://varosikutyaiskola.hu/tanfolyamok/varosi-kutya-tanfolyam/

Helyszín: Budapest XI. kerület Vízpart utca (a Kopaszi-gát mellett)

Egyéb kérdés esetén elérhetőek vagyunk telefonon a +36 30 611 08 38, illetve e-mailon az anna@varosikutyaiskola.hu vagy a logan@varosikutyaiskola.hu  címen.