Közkívánatra! Hétköznapi felügyelt kutyafuttató

Kísérleti jelleggel elindítjuk a hétköznapi felügyelt kutyafuttatót, mivel a visszajelzések alapján van rá érdeklődés, mivel a kutyáknak nem csak hétvégén van szükségük testmozgásra, másrészt a gazdik is örömmel tanulnak.

A foglalkozás minden szerdán 18:30-tól kezdődik

A foglalkozásokra a +3630-9215773 telefonszámon lehet jelentkezni!

Csak megfelelő létszám esetén kerül megtartása.

Pár szóban ,hogy mi is ez a felügyelt kutyafuttató:
Ez azoknak a kutyusoknak és gazdijuknak szól, akik kinőtték az ovis kort – azaz 7 hónapnál idősebbek – de a gazdi még nem szeretné alapfokú tanfolyamra hozni őket.
index2-img7Itt elsősorban nagyokat játszhatnak egymással, és emellett a gazdik elsajátíthatják a pozitív megerősítésen alapuló kiképzés alapjait, segítünk jobban érteni a kutyájukat és sok-sok elméleti és gyakorlati tudással gazdagodhatnak. Többek között megtanulhatják, hogy hogyan kell magukhoz hívni a kutyust úgy, hogy nagyobb eséllyel be is menjen a gazdihoz, hogyan erősíthetik az gazda-kutya között meglévő kötődést, hogyan és milyen játékokat érdemes otthon is játszani, stb.

Mivel az órák nem egymásra épülő tananyag szerint működnek, nem kötelező a rendszeres részvétel és előzetes bejelentkezés sem szükséges.

Igény szerint a későbbiekben az időpontok is bővítésre kerülhetnek.

Amit feltétlen hozzanak magukkal: jutalomfalat és lehetőség szerint klikker

Részvételi díj: 700 Ft / alkalom vagy 5000Ft / 10 alkalom (a bérlet a hétvégi és a hétköznapi foglalkozásokon egyaránt felhasználhatóドラゴンボール★超★みんなの力を俺に貸してくれ!ファイナルホープスラッシュ★超サイヤ人2トランクス&希望の剣★全2種★半ケース(18個入り)※メーカー比率です。★バンプレストプライズ★予約★新品★17
【旭川家具】trico(トリコ) 60 Writing Dresser【smtb-tk】
最大350円offクーポン☆【当店限定カラー】【あす楽】エアバギー フォー ドッグ ドーム2 スタンダード[Air Buggy for Dog DOME2 STANDARD] オリエンタルブルー (青
こたつ テーブル 国産 折脚フラットヒーターこたつ 120x90cm ローテーブルちゃぶ台日本製 折りたたみ 継ぎ脚 継ぎ足 ビーンズ型/ブラウン(ウォールナット)
【日本製】高級 唐木仏壇▲20号▼ 出須弥 ■紫檀系(ブビンガ)
ビタクラフト ヘキサプライ 両手鍋深型 No.6128
TVスペシャル ルパン三世 セブンデイズ・ラプソディ 限定版 [DVD] 栗田貫一 新品
【直送品】サカエ SAKAE スーパーラック SPR-2123MI
TNE SCOOTER 電動キックボード Q4 mini 36V モーター350W バッテリー468wh 走行距離40-45km(ティーエヌイースクーター)
Asymmetric-Hem Short-Sleeve Dress, Gray Melange

Vélemény, hozzászólás?