Júniusi intenzív hétköznapi tanfolyam

BETELT! A következő tanfolyam szeptemberben indul

• Hétköznap induló intenzív Városi kutya tanfolyam: június 07. 17:30 (hétfő-kedd-csütörtök-péntek) A tanfolyam heti 4×1 órában zajlik.

Az oktatás kis létszámú csoportokban zajlik. A tanfolyam időtartama 3 hét, 12 alkalom. A tanfolyam részvételi díja 50.000,- ft, amely két részletben fizetendő: a díj első fele (25.000,- ft) a tanfolyam indulásakor, a második fele (25.000,- ft) a tanfolyam 2. hetében, amennyiben a gazda elégedett szolgáltatásunkkal.

Jelentkezni a regisztrációs lap kitöltésével lehet.  >>>Regisztrációs lap itt elérhető>>> A csoportok létszáma korlátozott! A kérdőív kitöltésével a jelentkezést elfogadtuk. A kezdéssel kapcsolatos információs levelet legkésőbb a tanfolyam kezdése előtti héten megküldjük.

További részletek itt: https://varosikutyaiskola.hu/tanfolyamok/varosi-kutya-tanfolyam/

Helyszín: Budapest XI. kerület Savoya park (1116 Budapest, Kőtár út)

Egyéb kérdés esetén elérhetőek vagyunk telefonon a +36 30 9215 773, illetve e-mailon a info@varosikutyaiskola.hu  címen.