Júliusban induló tanfolyamok

Júliusban induló tanfolyamok

  • Hétvégén induló Városi kutya tanfolyam: július  01. 10:30 (szombat-vasárnap)
  • Hétköznap induló Városi kutya tanfolyam: július  03. 17:30 (hétfő-szerda)

Az oktatás kis létszámú csoportokban zajlik. A tanfolyam végén vizsgát tartunk. A tanfolyam időtartama 8 hét, 16 alkalom. A tanfolyam részvételi díja 45.000,- ft, amely két részletben fizetendő: a díj első fele (25.000,- ft) a tanfolyam indulásakor, a második fele (20.000,- ft) a tanfolyam 3. hete után, amennyiben a gazda elégedett szolgáltatásunkkal. Újrakezdőknek (akik valami oknál fogva egyszer már elkezdték, de abbahagyták a tanfolyamot):Az elmaradt részlet megfizetése plusz 5000 forint újrakezdési díj.

Jelentkezés:
Jelentkezni a regisztrációs lap kitöltésével lehet.  >>>Regisztrációs lap itt elérhető>>> A csoportok létszáma korlátozott! A kérdőív kitöltésével a jelentkezést elfogadtuk. A kezdéssel kapcsolatos információs levelet legkésőbb a tanfolyam kezdése előtti héten megküldjük.

További részletek itt: http://varosikutyaiskola.hu/tanfolyamok/varosi-kutya-tanfolyam/

Helyszín: Budapest IX. kerület Hídépítő utca 7 (a Loaker és a Laterex között)

Egyéb kérdés esetén elérhetőek vagyunk telefonon a +36 30 9215 773, illetve e-mailon a logan@varosikutyaiskola.hu  címen.