Februári Okos kutya (haladó) tanfolyam BETELT!

Már csak Áprilisra lehet jelentkezni

• Hétvégén induló Okos kutya tanfolyam február 07. 12:30 (vasárnap)

Az oktatás kis létszámú csoportokban zajlik. A tanfolyam végén 2 versenyt tartunk.  A foglalkozásokat vasárnap délutánonként tartjuk. A tanfolyam időtartama 8 hét, alkalmanként 1,5 óra. A tanfolyam részvételi díja 40.000,- ft. Mivel a tanfolyam anyaga egymásra épül, ezért pótlása nincs lehetőség.

A tanfolyam előfeltétele Városi Kutya Tanfolyam elvégzése. Más iskolai végzettséget nem tudunk elfogadni az eltérő tanítási módszer miatt.

További részletek itt:  https://varosikutyaiskola.hu/tanfolyamok/okos-kutya-tanfolyam/

Helyszín: Budapest XI. kerület Savoya park (1116 Budapest, Kőtár út)

Egyéb kérdés esetén elérhetőek vagyunk telefonon a +36 30 9215 773, illetve e-mailon a info@varosikutyaiskola.hu  címen.